WG 13

Werkgroep 13

de De Facto Standaard in Nederlandse TEXpertise

Toernooiveld 5, • 6525 ED Nijmegen

Werkgroep 13 Nederlandse TEX groep Nederland

Uw brief van

13 januari 1988

VE-NTG 002^{Ons kenmerk}

Datum

8 october 1989

Onderwerp: nieuwe briefstijl

Hallo volkjes,

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

fax: 12345 abc telefoon: 080-613169

telefoon privé:

080-448664

WG 13

Werkgroep 13

de De Facto Standaard in Nederlandse TEXpertise

Geadresseerde

Werkgroep 13

Datum

8 october 1989

Bladnummer 2

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden. Dit is een test om te zien hoe ver ik gevorderd ben met het autentieke Nederlandse briefontwerp. Het zal waarschijnlijk nog wel een tijdje duren voor er echt iets moois uitkomt. Sprak hij bescheiden.

Hoogachtend, Werkgroep 13

Victor Eijkhout coördinator Johannes Braams lid Nico Poppelier lid

Bijlagen: De broncode van deze brief

cc: Stichting ‘de Kettingbrief’

PS: panta rei

fax: 12345 abc telefoon: 080-613169

telefoon privé:

080-448664

WG 13

Werkgroep 13

de De Facto Standaard in Nederlandse TEXpertise

Toernooiveld 5, • 6525 ED Nijmegen

Jan Doedel klinkhamerdreef 37 Duckstad

Uw brief van

13 januari 1988

VE-JD1^{Ons kenmerk}

Datum

8 october 1989

Hallo,

daar ben ik dan

doei Victor

fax: 12345 abc telefoon: 080-613169

telefoon privé:

080-448664

WG 13

Werkgroep 13

de De Facto Standaard in Nederlandse TEXpertise

Toernooiveld 5, • 6525 ED Nijmegen

Jan Doedel klinkhamerdreef 37 Duckstad

Uw brief van

13 januari 1988

VE-JD2^{Ons kenmerk}

Datum

8 october 1989

Hallo,

daar ben ik dan

doei Victor

fax: 12345 abc telefoon: 080-613169

telefoon privé:

080-448664